Ringsekretærkurs på Teams

Har du lyst til å bli ringsekretær, eller kanskje du rett og slett bare ønsker å sette deg skikkelig inn i utstillingsreglene? NKK region Østfold inviterer til ringsekretærkurs på Teams!
- Kursinstruktør: Tina Lindrupsen mangeårig ringsekretær og har også vært kursholder på kurs i regi av NKK region Troms/Finnmark.
- Sted: Teams
- Dato: 14-15 og 28-29 oktober, 10-16 alle dager
- Påmelding: https://www.deltager.no/register/431015#/
- Kursavgift: kr. 1 800,-
Kurset foregår på Teams og påmelding er åpen for alle!
Det må også påregnes noe egenstudie. Eksamen med fysisk oppmøte. Eksamensdato ikke satt.
Alle deltagere må kjøpe NKK’s ringsekretærkompendium og regelhefte i forkant av kurs. Det kjøpes på NKKs nettbutikk: Ringsekretærkompendium
Spørsmål om kurset kan rettes til ostfold.region@klubb.nkk.no
Det er intet krav om at du må bli ringsekretær for å delta. Men husk at for å fortsette å holde hundeutstillinger, trenger vi flere som vil jobbe som ringsekretærer. Kurset er også ypperlig for utstillingsledere og andre som er med i utstillingskomitéer.
VELKOMMEN!