Nordhordland Hundeklubb

Kontaktperson
Birte Vollset
Avdeling
95065954

Styret

Navn Tittel Mobil E-post
Audun Haldor Kvamme Styremedlem 91583716
Birte Vollset Leder 95065954
Kristian Moen Kasserer 90979932
May-Britt Haugland Styremedlem 93468117
Vanja Lassen Nestleder 98226570
Sonja Helene Olsen Styremedlem 976559234
Anne Lise Soleide Sekretær 41270246
Gro Bødtker Halås Varamedlem 99396451
Eli Johansen Styremedlem 98218768

Utstilling & Lydighet

Dato
Sted
Kategori / Type
Raser / Klasse
Arrangør
ID
Påmeld.frist
Info
  • 15.06.2024
    Knarvik idrettspark
    Offisiell utstilling
    Utstilling / Valpeshow
    Nordhordland Hundeklubb
    240187
    Ord. frist: 13.05Utsatt frist: 20.05
    Info
    Kontaktperson:
    Gro Bødtker Halås
    Kontakt:
    Nordhordland Hundeklubb
    Klokkarstien 5
    5911 ALVERSUND
  • 16.06.2024
    Knarvik idrettspark
    Offisiell utstilling
    Utstilling / Valpeshow
    Nordhordland Hundeklubb
    240188
    Ord. frist: 13.05Utsatt frist: 20.05
    Info
    Kontaktperson:
    Gro Bødtker Halås
    Kontakt:
    Nordhordland Hundeklubb
    Klokkarstien 5
    5911 ALVERSUND

Prøver

Dato
Sted
Klasse / Diverse info
Arrangør
Refnr
Påmeld.frist
Info
  • 27.04.2024 - 28.04.2024
    Åse i Alver kommune
    Nordhordland Hundeklubb
    05-24024
    Ord. frist: 22.04
    Info
    Kontaktperson:
    Kristian Moen
    Kontakt:
    Nordhordland Hundeklubb
    Klokkarstien 5
    5911 ALVERSUND
  • 24.08.2024 - 25.08.2024
    Åse i Alver kommune
    Nordhordland Hundeklubb
    05-24025
    Ord. frist: 19.08
    Info
    Kontaktperson:
    Kristian Moen
    Kontakt:
    Nordhordland Hundeklubb
    Klokkarstien 5
    5911 ALVERSUND
  • 04.09.2024
    Åse i Alver kommune
    Nordhordland Hundeklubb
    05-24065
    Ord. frist: 01.05Utsatt frist: 02.05
    Info
    Kontaktperson:
    Anne Lise Soleide
    Kontakt:
    Nordhordland Hundeklubb
    Klokkarstien 5
    5911 ALVERSUND
  • 05.10.2024
    Åse i Alver kommune
    Nordhordland Hundeklubb
    240500
    Ord. frist: 22.09Utsatt frist: 28.09
    Info
    Kontaktperson:
    Bård Herland
    Kontakt:
    Nordhordland Hundeklubb
    Klokkarstien 5
    5911 ALVERSUND
  • 06.10.2024
    Åse i Alver kommune
    Nordhordland Hundeklubb
    240501
    Ord. frist: 22.09Utsatt frist: 28.09
    Info
    Kontaktperson:
    Bård Herland
    Kontakt:
    Nordhordland Hundeklubb
    Klokkarstien 5
    5911 ALVERSUND
  • 02.11.2024
    Åse i Alver kommune
    Nordhordland Hundeklubb
    17-24151
    Ord. frist: 19.10
    Info
    Kontaktperson:
    Sonja Helene Olsen
    Kontakt:
    Nordhordland Hundeklubb
    Klokkarstien 5
    5911 ALVERSUND
  • 03.11.2024
    Åse i Alver kommune
    Nordhordland Hundeklubb
    17-24152
    Ord. frist: 19.10
    Info
    Kontaktperson:
    Sonja Helene Olsen
    Kontakt:
    Nordhordland Hundeklubb
    Klokkarstien 5
    5911 ALVERSUND
  • 16.11.2024 - 17.11.2024
    Åse i Alver kommune
    Nordhordland Hundeklubb
    05-24066
    Ord. frist: 13.11
    Info
    Kontaktperson:
    Anne Lise Soleide
    Kontakt:
    Nordhordland Hundeklubb
    Klokkarstien 5
    5911 ALVERSUND