NKK Fauske 4. august 2018

Resultater fra og årslister etter utstillingen NKK Fauske 4. august 2018 finner du her

 

BIS Plasseringer:

1BIS: Flat Coated Retriever, SE U(U)CH FI UCH RLD N RLD F Comics Blue Indigo, Karin Karkiainen, Sverige
2BIS: Dalmatiner, FI SE N UCH SE V-17 Botnicus Everything You Want, Lina Nordmark, Sverige
3BIS: Dobermann, C.I.B BGGr BG Esbelto's Blue Blood, Lisbeth Berge Karlsen, Støren
4BIS: Faraohund, Bazinga Dracarys The Deathstroke, Simon Tien Hansen, Sørum
Best In Show dommer: Johansson, Karl-Erik,

GRUPPEPLASSERINGER:

Gruppe 1, Bruks-, Hyrde og Gjeterhunder, Dommer: Behan, Philip, 1BIG: Bearded Collie, N SE FI UCH Cool Heart´s A Kind Of Magic, Veronica Erlingsson, Sverige. 2BIG: Briard, Fenixx For De Luxx Bellas Liberi, Therese Sångberg, Sverige.
4BIG: Welsh Corgi Cardigan, Analog Cc Voodoo Doll, Annja Larsen, Mo I Rana.

Gruppe 2, Schnauser/Pincher/Molosser/Sennenh, Dommer: Okkola, Tuire, 1BIG: Se 3BIS. 2BIG: Pyreneerhund, C.I.B. NORD UCH Sætra's Gullikk, Willy Hauglid, Austmarka. 3BIG: Schnauzer, Black, FI UCH Tacillan Top Dog, Eija Sakko, Finland. 4BIG: Rottweiler, Big Nico Av Fearless Angel, Sturla Kvalvik, .

Gruppe 3, Terriere, Dommer: Eerola, Tapio, 1BIG: Jack Russell Terrier, N SE UCH Lucky Jack Ufo, Mona Suul, Verdal. 2BIG: Miniature Bull Terrier, Diablo Av Staffeborgen, Finn Arne Haugli, Dalsgrenda.
3BIG: Kerry Blue Terrier, NORD UCH Northbound Fred Fella, Tor Eirik Huldt-Hagan, Inderøy. 4BIG: Staffordshire Bull Terrier, N UCH Toxaris Electrical Storm, Linda Anette Heian, Bodø.

Gruppe 5, Spisshunder, Dommer: Miklós, Levente, 1BIG: Se 4BIS. 2BIG: Mexikansk Nakenhund Liten, N UCH Warner Bros Penny, Anne Karin Midtsand, Reipå. 3BIG: Eurasier, SE JV-16 FI V-17 SE UCH FI UCH Leiionspitz Fabulous Udo, Emma Nilsson, Sverige. 4BIG: Grønlandshund, N UCH Suna-Sanik's Blizzard Trouble, Tine Ingebjårg Solbakk, Skonseng.

Gruppe 6/4, Drivende og Sporhunder/Dachshund, Dommer: Eerola, Tapio, 1BIG: Se 2BIS. 2BIG: Dachshund Strihåret, SE JV-17 Bellomis Storm, Maria Hellström, Sverige. 3BIG: Finsk Støver, FI UCH,JWV-16,FI V-16 Alapörkän Pilvi, Pekka Karjaluoto, Finland. 4BIG: Dunker, C.I.B S N FI UCH N SE J(D)CH RR NJV-14 NORDJV-14 NV-15 -16 Streif Av Harafjell, Sheila Rao, Trofors.

Gruppe 7, stående fuglehunder, Dommer: Nymark, Per-Harald, 1BIG: Engelsk Setter, Omnsfjelltoppen's Pink, Lise Garberg, Trondheim. 2BIG: Pointer, Aude's Helix, Nils Røv, Mo I Rana. 3BIG: Irsk Setter, Irish Garden Jarvi, Lene Skjærstad, Bodø. 4BIG: Gordon Setter, Jimbalayas Chili, Trond-Arne Kornbakk, Sortland.

Gruppe 8, Apporterende Hunder, Dommer: Okkola, Tuire, 1BIG: Se 1BIS. 2BIG: Engelsk Springer Spaniel, NORD UCH SE JV-15 AD Cocoline Catching Fire, Lise Kolstad Tromsdal, Markabygda. 3BIG: Kooikerhund, SE N UCH Snötassens Caylin, Nina Baer, Sverige.
4BIG: Golden Retriever, NV-17 N UCH Golden Solution's Louisiana, Arnhild Willumsen Meidal, Trondheim.

Gruppe 9, Selskapshunder, Dommer: Eisner, Uschi, 1BIG: Tibetan Spaniel, Qi Gong's Kanye West, Kari Kuosmanen, Finland. 2BIG: Toy Puddel, LT CH Sarahill Play It Again, Saara Kumpulainen, Finland. 3BIG: Løwchen, Wanted The Violator, Camilla Olsen, Hegra. 4BIG: Tibetansk Terrier, SE UCH SE JV-15 Shadeacre Count Me In, Irene Öhlund, Sverige.

Gruppe 10, Mynder, Dommer: Fodstad, Petter, 1BIG: Afghansk Mynde, NJV-17 DKJV-17 NORDJV-17 Esbelto's Hermes, Lisbeth Berge Karlsen, Støren. 2BIG: Saluki, SE UCH FI UCH Sadaqa Moonirah Lulu, Katarina Petersson, Sverige. 3BIG: Whippet, Bluefrost Charmy's Evoleht, Hilde Mari Viola Jensen, Bodø. 4BIG: Greyhound, C.I.B. NORD UCH AD NV-17 Jet's Just Be A Man About It, Charlotte Johansen, Mosjøen.


Bamseliste etter denne utstillingen

1. C.I.B. NORD UCH DKV-16 NORDV-16 WW-17 NV-17 SEV-17 Shyloch Statement, Kerry Blue Terrier, Helge Kvivesen, Halden, (15-15-14-12) 56 p.
2.
N UCH SEJV-16 Very Vigie Let It Be, Amerikansk Cocker Spaniel, Vibeke Paulsen, Støren, (12-6-6) 24 p.
3. NORD UCH SEV-17 Cormacs Tariq, Irsk Ulvehund, Odd Myhre, Brumunddal, (15-5-3) 23 p.
4.
N DK SE UCH NORDV-16 Knøtteliten's Esme, Jack Russell Terrier, Ida Teigland Trudvang, Jevnaker, (14-5-4) 23 p.
5. N UCH SE DK U(U)CH WW-17 Springtrend Silver Shadow, Engelsk Springer Spaniel, Vanja E Trøbakk Sliwa, Singsås, (13-6-4) 23 p.
6. C.I.B NORD FI UCH DKJV-13 DKV-13 NJV-13 NV-13 SEJV-13 HEJV-13 EUW-15 NORDV-15 SEV-16-17 FIV-16 Absint Av Larhjelm, Dachshund Strihåret, Lars Hjelmtvedt, Holmestrand, (12-5-3-3) 23 p.
7. INT N DK SE UCH UK CH DKV-12 GB CH NORDV-15 Jet's Moonlight Serenade, Greyhound, Espen Engh, Lier, (15-4-3) 22 p.
8. N UCH DKJV-17 WJV-17 NJV-17 NV-17 Tiny Fellow's U Got The Look, Pomeranian, Camilla Kristoffersen, Tanem, (14-7) 21 p.
9. INT NORD UCH NORDV-12 SEV-12 KBHV-12 NV-16-17 Joyland's Magic Ambition, Shetland Sheepdog, Finn Helge Olsen, Sandnes, (11-6-4) 21 p.
10. N GB DK UCH KBHV-17 Taglines Double The Fun With Soletr, Petit Basset Griffon Vendeen, Sara & Eirin/Wendy Robertson/Dorothy, Oslo, (11-5-3-2) 21 p.
11. Huffish Rave Master, Stor Puddel, Arild Thorvaldsen, Heggedal, (13-5) 18 p.
12. C.I.B. NORD UCH NJV-13 NV-16-17 Curiosity Gallant Game, Silky Terrier, Astrid Irene Halseth, Trondheim, (12-4) 16 p.
13.
SE U(U)CH FI UCH RLD N RLD F Comics Blue Indigo, Flat Coated Retriever, Karin Karkiainen, Sverige, (14) 14 p.
14. Siggen's Great Gatsby, Welsh Corgi Pembroke, Rita Tilley Wilberg, , (6-5-3) 14 p.
15.
N DK NORDIC UCH KBHV-17 NORDV-17 FIV-17 Inspirations Il Vino Fantastico, Bracco Italiano, Hans-Ole Stenbro, , (4-4-3-3) 14 p.

 

Beste veteran:

Dag 1
1. INT NORD LV FI UCH KBHV-11 Cascilius Guri Malla, Norsk Buhund, Bjørg Helgesen, Bodø, 5 p.
2.
INT N FI UCH SE U(U)CH Blue Satin Keep Looking At Me, Cocker Spaniel, Tone Gausdal, Viggja, 4 p.
3. SE UCH Athena, Newfoundlandshund, Mona Sjödin, Sverige, 3 p.

Dag 2
1. INT NORD FI UCH NV-09 AMSW-10 EUVW-15 V. S. O. P Napoleon Sakladir, Chinese Crested, Helen Grongstad, Tiller, 5 p.
3. N UCH Jucundita Binio Bella, Bichon Havanais, May Britt Nilsen, Harstad, 3 p.
4. SEUCH FIUCH DKUCH Tigerliljas Northern Light, Chihuahua Langhåret, Ann-Charlotte Sundvall, Sverige, 2 p.


Dommer: Johansson, Karl-Erik


Årets beste veteran etter denne utstillingen

1. JWW-08 N UCH EUVW-15 NVV-15 Rajumas Aurora, Samojedhund, Gro Moe-Gumø, Kongsberg, (6-4-4-3) 17 p.
2. N SE DK NORD UCH NORDV-08-10 DKV-17 DKVV-17 WVW-17 GVW-17 WW-10 NV-08-09-10-11-12-13-14-16-17 SEV-14 EUW-15 NVV-15-16-17 SEVV-16'17 Hob-Nob's Quidam, Pyreneisk Gjeterhund, Gro Mathiesen, Roa, (6-6-5) 17 p.
3. INT N DK SE UCH UK CH DKV-12 GB CH NORDV-15 Jet's Moonlight Serenade, Greyhound, Espen Engh, Lier, (6-5-5) 16 p.
4. C.I.E. N HR UCH SE U(U)CH PLW-12 NVV-15 AMSW-16 AMSVW-16 NVV-17 Almanza Such A Good Life, Flat Coated Retriever, Anne-Berith Waskaas, Sandefjord, (6-5-4) 15 p.
5.
INT N FI UCH SE U(U)CH Blue Satin Keep Looking At Me, Cocker Spaniel, Tone Gausdal, Viggja, (6-4) 10 p.
6. INT NORD UCH Jeamara's King Of The Legends, American Akita, Trine Eide, Laksevåg, (6) 6 p.
7. NORD UCH Løwebo's Tiara, Lhasa Apso, Rita Annie Ørebæk, Rolvsøy, (6) 6 p.
8. N FI UCH Aziz Filsufh, Saluki, Hannele Laine, Finland, (6) 6 p.
9. INT NORD FI LU NL UCH AGI WVW-17 CEW-11 NV-11 SEV-12 DKV-12-13-14-15 NORDV-14 KBHV-15 AMSW-16 KBHVV-17 DKVV-17 NVV-17 FVV-17 HEVV-17 GEVV-17 NORDVV-17 SEV-17 Norwinstars Jedi Anakin Skywalker, Dvergpinscher, Vivi Gogstad Thorsen, Andebu, (3-3) 6 p.
10.
INT NORD LV FI UCH KBHV-11 Cascilius Guri Malla, Norsk Buhund, Bjørg Helgesen, Bodø, (5) 5 p.
11. DK N UCH NORDV-12 KBHV-13 KBHVV-17 DKVV-17 NVV-17 Idyllium's Cookies'n Cream, Chihuahua Langhåret, Marthe Dalen, Molde, (5) 5 p.
12.
SE N UCH Schimo's Money For Nothing, Newfoundlandshund, Sølvi Schjelderup, Spydeberg, (5) 5 p.
13. INT NORD UCH NORDV-10 NORDJV-10 Falamandus Out To Kick You, Tibetansk Terrier, Maria F. Brunell, Oslo, (5) 5 p.
14. C.I.B. NORD UCH NORDV-10 NORDJV-10 NV-12-15 SEV-12 SEV-14 EUW-15 DKV-17 Lyrypa's Topsy, Norsk Lundehund, Iren Storli, , (5) 5 p.
15. INT NORD H UCH NV-07 NORDV-07 NV-14-15-16 NVV-14-15-16-17 NORDVV-14-15-16 SEV-14-15 SEVV-14-17 DKVV-16 TLNW-18 TLNVW-18 Sagaland's Å-Chevy, Tibetansk Spaniel, Sonja Dramstad, Dilling, (5) 5 p.


 

Beste avlshund:

Dag 1
1. C.I.B. NORD UCH NVV-16-17 Miljøsablo's Close To Pekka's Heart,Mexikansk Nakenhund Stor, Anne Karin Midtsand, Reipå, 6 p.


Årets beste avlshund etter denne utstillingen

1. INT NORD FIN UCH NV-09-10-11-12 SEV-11-12 DKV-10-12-13 NORDV-10 EUW-11 HEV-10 KBHV-12 Sagaland's B-August X I I, Tibetansk Spaniel, Sonja Dramstad, Dilling, (7-7-5-5) 24 p.
2.
C.I.B.N UCH NV-15-16-17 Skipper's All Right, Newfoundlandshund, Ole Andreas Nygård, Sylling, (7-6) 13 p.
3. N SE UCH Sirocco Scent Of A Wilted Lie, Chinese Crested, Lola Marie Folcke, Talvik, (8) 8 p.
4. N UCH DK UCH FI UCH SE UCH NOR JV-15 SE V-16, DKV-16 NV-17,NO,SV,DK vinner-17 Randeros Melquiades, Spansk Galgo, Ursula Naess Evje, Sverige, (7) 7 p.
5. C.I.B Nord UCH EE Uch SE UCH E Arctic Kees Dancing With The Stars, Keeshond, Christina Höglund, Sverige, (7) 7 p.
6. INT NORD DK UCH NORD FI LCCH NV-13 WJW-10 WW-11 ECCW-11 NV-14-16 DKVV-17 NVV-17 Mesmerizing Made In Heaven, Faraohund, Hansen, Simon Tien, Sørum, (7) 7 p.
7.
N SE UCH Av-Zan-Iaz Qikke Zaga, Flat Coated Retriever, Anita Iversen, Sandefjord, (7) 7 p.
8. C.I.B. NORD UCH NVV-16-17 Miljøsablo's Close To Pekka's Heart, Mexikansk Nakenhund Stor, Anne Karin Midtsand, Reipå, (6) 6 p.
9.
N UCH Flatnews Little Miss Sunshine, Flat Coated Retriever, Stein Feragen, Hobøl, (6) 6 p.
10. RLII Cafridas Rhythmic Rhapsody Romance, Berner Sennenhund, Monika Hansen, Ålfoten, (6) 6 p.
11. C.I.B. NORD FI CZ SI UCH AMSJV-13 SEJV-13 WW-15'17 AUBDSG-15 NV-16'17 DKV-17 SEV-17 Lapinlumon Ilo, Finsk Lapphund, Christian Lauluten, Tinn Austbygd, (5) 5 p.
12. INT NORD UCH NV-12 SV-12 Rajumas Conny, Samojedhund, Gro Moe-Gumø, Kongsberg, (5) 5 p.
13. N DK UCH N VCH Pendahr P.O.S.H., Whippet, Ingunn Ohrem, Stokke, (5) 5 p.
14. NVV-17 Lumiturpa Tytön Tyllerö, Finsk Lapphund, Christian Lauluten, Tinn Austbygd, (4) 4 p.
15. NORD UCH AD BH RLI RLII RLIII Kimura's Mary Poppins, Rottweiler, Kathrin Myhra, Kongsberg, (4) 4 p.




Beste oppdretter:

Dag 1
1. Neshpo - Cocker Spaniel, 5 p.
2. Cafrida - Berner Sennenhund, 3 p.
3. Chiwalis - Dvergschnauzer Sort/Silver, 2 p.
4. Miljøsablo - Mexikansk Nakenhund Stor, 1 p.

Dag 2
1. Lofotdachsen - Dachshund Langhåret, 5 p.
2. Freetains - Phalène, 3 p.
3. Liconda´s - Dalmatiner, 2 p.
4. Idyllium - Chihuahua Langhåret, 1 p.


Årets mest vinnende oppdretter etter denne utstillingen

1. Aquafortis - Portugisisk Vannhund, (6-6-5-5-3) 25 p.
2. Larhjelm - Dachshund Strihåret, (6-6-5-5) 22 p.
3. Esbelto - Afghansk Mynde, (4-4-3-2) 13 p.
4. Rajuma - Samojedhund, (6-3) 9 p.
5.
Bazinga - Faraohund, (5-4) 9 p.
6. Courtborne - Whippet, (6-2) 8 p.
7. Amazing Dream - Chihuahua Langhåret, (2-2-2-2) 8 p.
8. Request - Shetland Sheepdog, (7) 7 p.
9. Avzaniaz - Flat Coated Retriever, (6) 6 p.
10. Zanevi - Chinese Crested, (3-3) 6 p.
11. Artic Flyer - Chinese Crested, (5) 5 p.
12. Neshpo - Cocker Spaniel, (5) 5 p.
13. Lofotdachsen - Dachshund Langhåret, (5) 5 p.
14.
Sagaland - Tibetansk Spaniel, (3-2) 5 p.
15. Tangetoppen - Mops, (4) 4 p.



Beste Norske Hund:

Dag 1
1. INT NORD LV FI UCH KBHV-11 Cascilius Guri Malla, Norsk Buhund, Bjørg Helgesen, Bodø, 25 p.
2. Tinka's Frøken Fryd, Norsk Lundehund, Bård Andersen, Dalsgrenda, 17 p.

Dag 2
1. C.I.B S N FI UCH N SE J(D)CH RR NJV-14 NORDJV-14 NV-15 -16 Streif Av Harafjell, Dunker, Sheila Rao, Trofors, 2 p.


Årets beste norske hund etter denne utstillingen

1. Kimura's Borghild, Norsk Buhund, Kathrine Øksnevad Lindstrøm, Karmsund, (45-34) 79 p.
2. NJV-17 Moonheim Abbes Kaiser, Norsk Lundehund, Gerd Langenes, Søgne, (52-16) 68 p.
3. C.I.B. N UCH N J(B)CH NV-17 Varjdalen's Tk Miro, Norsk Elghund Grå, Roald Normo, Mosjøen, (53) 53 p.
4. GI UCH EUJW-11 NJV-11WW-12 NORDV-12 DKV-12 EUW-13 NV-13-15-16 BDSG-14 EUW-15 Starlight Express, Haldenstøver, Anja Gylder Corneliussen, Våler I Østfold, (35-17) 52 p.
5. DK UCH DKV-14-15 SV-13-14 SEJV-13 JWW-14 NORDV-14 NV-17 Direktør'n Av Kampenhaug, Dunker, Ann Jeanette Stenhaug Bull, Ise, (29-11-7) 47 p.



Lydighet:

LP-I
1. Chocomate's Didrik Duck, Border Collie, Ann-Kristin Pedersen, Krokelvdalen, 165 p.
2. Irma, Border Collie, Hilde Nilssen, Bø I Vesterålen, 164 p.
3. Soltrollets Power An, Golden Retriever, Elisabeth Bryhn, Tverlandet, 159,5 p.
4.
BH AD N UCH Kn Burre Burritos, Schäferhund Normalhår, Karin-Diana Nordgård, Storsteinnes, 112 p.
5. Shathena's Nala Of Mist, Shetland Sheepdog, Torhild Bentzen, Bodø, 0 p.
5.
Tien, Collie Langhåret, Barbro Kvannli Wold, Grong, 0 p.

LP-II
1. RLI N UCH High Score Love For Sale, Engelsk Springer Spaniel, Elke-Maria Bunk, Harstad, 137,5 p.
2. RLI RLII LPI Aysablues Dangerous Destiny, Australian Shepherd, Anette Weile Holm, Hammerfest, 115 p.
3. N UCH LPI Marikharon Fantastico Fanny, Spansk Vannhund, Sølvi Wikevand, Tverlandet, 111 p.
3. Mester, Border Collie, Benedikte Roarsen, Bø I Vesterålen, 111 p.

LP-III
1.
N UCH N RL CH RLIII AGHII Aysablues Blue Berry, Australian Shepherd, Mette Annie Nilsen, Hammerfest, 249,5 p.
2. My A-Mayzee-N Bc It's Tempo, Border Collie, Hilde Nilssen, Bø I Vesterålen, 205,5 p.
3.
LPI N RL CH Salenes Aura, Golden Retriever, Gry Eikanger, Harstad, 204,5 p.
4.
Aqua Seer's Out To Win, Golden Retriever, Emilie Bryhn, Bodø, 0 p.

LP-FCI3
1. N LCH LPIII Get Weiler's Jubel, Border Collie, Mona Caspersen Strømdal, Gullaug, 291,5 p.
2. Chocomate's Harrys Cava, Border Collie, Silje Larsen, Bodø, 256 p.
3. LPIII Thelook Explosive Nitro, Border Collie, Karina Arhaug, Tverlandet, 223,5 p.
4. N LCH Khemosabi Prepare For Surprise, Golden Retriever, Elisabeth Bryhn, Tverlandet, 180 p.
5.
Luna, Border Collie, Benedikte Roarsen, Bø I Vesterålen, 120,5 p.
6. BH N SE LCH Soltrollets Breakout Ike, Golden Retriever, Oddvar Mathiassen, Stonglandseidet, 0 p.
6. Heierås Orphee Bris (t), Belgisk Fårehund, Tervueren, Sissel A Nordeng, Fauske, 0 p.


Gerapokalen etter denne utstillingen

1. BH NMLP-18 Chocomate's Harrys Chili, Border Collie, Monica Wickstrøm, Husøysund, (313,5-292-290,5) 896 p.
2.
N LCH LPIII Get Weiler's Jubel, Border Collie, Mona Caspersen Strømdal, Gullaug, (291,5-289,5-279) 860 p.
3.
NMLP-17 Myrullen's Lille Herman, Border Collie, Hege Johnsen, Aurskog, (311-276-268,5) 855,5 p.
4. N LCH Målli, Border Collie, Monika Beate Kvernberg, Aureosen, (281-279,5-273) 833,5 p.
5. BH NORD LCH NMLP-16 Myrullen's Lazy Haste, Border Collie, Kristin Gudem, Heggedal, (299,5-276-251,5) 827 p.
6. Myrullen's Ludvig, Border Collie, Kjellaug Selsaas, Nedre Vats, (281,5-279,5-258,5) 819,5 p.
7. Somollis Inez, Border Collie, Kristin Natås Hauger, Rasta, (280,5-274-237) 791,5 p.
8. Dixie, Border Collie, Marit Rasmussen Anfinsen, Sandnes, (279-259,5-241) 779,5 p.
9. Remy M, Border Collie, Svein Børresen, Sandefjord, (272,5-253-246) 771,5 p.
10.
Thelook Explosive Ivo, Border Collie, Hilde Skjoldal, Skoppum, (266-260,5-244,5) 771 p.



Agility:

Liten-1
1. Beluna Little Miracle's Mille, Podengo Portugues Liten Glatthåret, Tommy Alstad, Bodø
2. N UCH N RL CH LPI Zharantas Fiona Fayli, Papillon, Aina K Fredriksen, Bodø

Liten-2
1. N UCH Red Goblin's Pinkie Pie, Papillon, Anita Haugsdal, Mo I Rana

Mellom-1
0. Daddy, Bente Lillevoll, Bodø

Mellom-3
0. N ACH N A(H)CH Honeywater's Port Ellen, Cocker Spaniel, Kjersti Wennberg, Kabelvåg

Stor-1
1. Dark'n Smart My Name Is Luka (m), Belgisk Fårehund, Malinois, Helge Strøm, Tiller
2. Running Spot's Absolute Fate, Dalmatiner, Monica A Iveland, Tverlandet
3. Isac's Aminda, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Tine Victoria Granmo, Saupstad
4.
Finn-Vallens Pretty Tequila, Border Collie, Eirin Hansen, Valnesfjord
5. Little Spirit, Blandingshund, Camilla Aminda Finne, Steinkjer
0. Betsy, Border Collie, Trine Rølvåg, Fauske
0. RLII Kiosan's Wissla, Belgisk Fårehund, Malinois, Anita Haugsdal, Mo I Rana
0. RLI RLII LPI Aysablues Dangerous Destiny, Australian Shepherd, Anette Weile Holm, Hammerfest
0. Heka-B Tunet's Japp, Hovawart, Line Bergland Høiaas, Tverlandet
0. Felix Av Rottenhaller, Schäferhund Langhår, Kari-Ann Johnsen, Lakselv
0. Bob, Border Collie, Unni Edvardsen, Burfjord
0. Vinatta's Blitzabeth, Dalmatiner, Monica A Iveland, Tverlandet
0. N UCH Double Scotch Gold Gwendolyn, Collie Langhåret, Lene Lysheim, Sjetnemarka

Stor-2
0. Hind Paw's Lexie, Border Collie, Gunn-Lissel Bregge, Ankenes

Stor-3
0. N UCH AGHIII AGIII Tikkabi's Bølla Bodil, Belgisk Fårehund, Tervueren, Anita Haugsdal, Mo I Rana
0.
N UCH N RL CH RLIII AGHII Aysablues Blue Berry, Australian Shepherd, Mette Annie Nilsen, Hammerfest

Hopp-Liten-1
1. Beluna Little Miracle's Mille, Podengo Portugues Liten Glatthåret, Tommy Alstad, Bodø

Hopp-Liten-2
0. N UCH Red Goblin's Pinkie Pie, Papillon, Anita Haugsdal, Mo I Rana

Hopp-Mellom-1
1. Daddy, Blandingshund, Bente Lillevoll, Bodø

Hopp-Mellom-3
0. N ACH N A(H)CH Honeywater's Port Ellen, Cocker Spaniel, Kjersti Wennberg, Kabelvåg

Hopp-Stor-1
1.
Dark'n Smart My Name Is Luka (m), Belgisk Fårehund, Malinois, Helge Strøm, Tiller
2. Little Spirit, Blandingshund, Camilla Aminda Finne, Steinkjer
3.
Bob, Border Collie, Unni Edvardsen, Burfjord
4. Isac's Aminda, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Tine Victoria Granmo, Saupstad
5. Hind Paw's Lexie, Border Collie, Gunn-Lissel Bregge, Ankenes
6. N UCH Double Scotch Gold Gwendolyn, Collie Langhåret, Lene Lysheim, Sjetnemarka
7.
Heka-B Tunet's Japp, Hovawart, Line Bergland Høiaas, Tverlandet
8. Vinatta's Blitzabeth, Dalmatiner, Monica A Iveland, Tverlandet
9.
RLI RLII LPI Aysablues Dangerous Destiny, Australian Shepherd, Anette Weile Holm, Hammerfest
10.
Finn-Vallens Pretty Tequila, Border Collie, Eirin Hansen, Valnesfjord
0. Betsy, Border Collie, Trine Rølvåg, Fauske
0. Felix Av Rottenhaller, Schäferhund Langhår, Kari-Ann Johnsen, Lakselv
0. N UCH LPI Marikharon Fantastico Fanny, Spansk Vannhund, Sølvi Wikevand, Tverlandet
0. Running Spot's Absolute Fate, Dalmatiner, Monica A Iveland, Tverlandet

Hopp-Stor-2
0. RLII Kiosan's Wissla, Belgisk Fårehund, Malinois, Anita Haugsdal, Mo I Rana

Hopp-Stor-3
1. N UCH AGHIII AGIII Tikkabi's Bølla Bodil, Belgisk Fårehund, Tervueren, Anita Haugsdal, Mo I Rana
0. N UCH N RL CH RLIII AGHII Aysablues Blue Berry, Australian Shepherd, Mette Annie Nilsen, Hammerfest


KALA TROFEET ETTER DENNE UTSTILLINGEN

Liten 3
1.
AGHIII AGIII N ACH N A(H)CH Leeland Zenith Of Fame, Shetland Sheepdog, Sofie Vega Wollbraaten, Drøbak, ((0-3)-(4,3-2)-(5-2)-(5-3)) 24,3 p.
2. LPI AGII AGHII AGHIII N A(H)CH Travis Face Up, Cocker Spaniel, Tonje Mørkhagen, Drøbak, ((0-4)-(0-5)-(5-4)-(0-13)) 31 p.
3.
Eagermind Saeta Gleymmerei, Shetland Sheepdog, Solveig K. Jakobsen, , ((0-2)-(5-2)-(5-18)-(5-24)) 61 p.

Mellom 3
1.
N ACH N A(H)CH Rockhound's Cosalite, Shetland Sheepdog, Mina Mathilde Engh Mathisen, Holmestrand, ((0-1)-(0-1)-(0-2)-(0-2)) 6 p.
2. AGI AGHI Kerenza's Prince Panache, Shetland Sheepdog, Elin Thomstad, , ((0-4)-(0-5)-(0-12)-(5,63-14)) 40,63 p.

Stor 3
1. N ACH N A(H)CH N RL CH Tinka, Border Collie, Inger Bakkeby, Kløfta, ((0-1)-(0-2)-(5-5)-(0-13)) 26 p.
2. N UCH AGI AGHII AGHIII AGII N A(H)CH Urtehagens K Lappacea Rover, Schapendoes, Kurt Winge, Helle, ((0-1)-(5-3)-(5-4)-(16,56-36)) 70,56 p.
3. AGIII AGHIII Wow-Wow's Quinta Quartz, Schnauzer Salt/Pepper, Martin Bøhmer, Oslo, ((0,38-2)-(10-5)-(4,69-16)-(28,38-5)) 71,45 p.




Junior handling:

Klasse 10-13 år, dag 1
1. Miriam Pallokat, Hegra, Mellompuddel, Micane's Catching A Dream
2. Sara-Yasmine Isaksen, Fredrikstad, Dvergpuddel, Ankaru's Cinderella


Klasse 14-17 år, dag 1
1. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Bodø, Amerikansk Cocker Spaniel, Choir Master's D'brave
2. Irja Sofie Nyheim, Tennevoll, Ungarsk Mynde, Hajnali Hös Huba
3.
Ingrid Larsen, Øverbygd, Siberian Husky, Sophie's Pearl Time Of My Life


Klasse 10-13 år, dag 2
1.
Miriam Pallokat, Hegra, Mellompuddel, Micane's Catching A Dream
2. Andreas Røstberg, Molde, Chihuahua Korthåret, Paws Power Av Lay-Ia
3.
Sara-Yasmine Isaksen, Fredrikstad, Dvergpuddel, Ankaru's Cinderella


Klasse 14-17 år, dag 2
1. Irja Sofie Nyheim, Tennevoll, Ungarsk Mynde, Hajnali Hös Huba
2. Julia Sofie Sørum Bjørklund, Inderøy, Kerry Blue Terrier, Northbound Fred Fella

 

Våre samarbeidspartnere: